Vyhledávání

Kontakt

Chaty na Vranovské přehradě
Jaroslav Příkaský
Řádky 176
Ratíškovice
696 02

(+420) 723 266 677
(+420) 723 769 270

prikasky@email.cz

O chatě

Jedná se o chatu na Vranovské přehradě ve vyhledávané turistické lokalitě v blízkosti kempu Bítov, kde je i soustředěna veškerá zábava. Velká prostorná dřevěná dvouchata se skládá ze dvou zcela na sobě nezávislých částí. Každá polovina chaty má svůj vlastní vchod a vybavení, kde jsou dvě ložnice po 5 lůžkách, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, splachovací WC a velká prosklená terasa sloužící jako jídelna a obývací pokoj s televizí, satelitem a DVD přehrávačem. Jedná se o dvě chaty postavené vedle sebe. Chata je zasazena do svahu a tudíž pod chatou vznikl prostor, kde je možnost úschovy kol pro cykloturistiku a příjemné posezení. Chata je vzdálená od břehu přehrady a pláže na koupání 200m. Od kempu, kde je soustředěna veškerá zábava, 1300 m.

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 10 osob v celkem 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Celková kapacita jedné části chaty je 10 lůžek ve dvou pětilůžkových pokojích s koupelnou, WC, kuchyňským koutem a obývacím pokojem. Nutno vlastní povlečení.

Sociální zařízení: Chata je napojena na obecní vodovod, který zásobuje chatu pitnou vodou. Je zde splachovací WC, koupelna a teplou vodu ohřívá bojler.

Vytápění: Přitápění v chladných měsících zajištují elektrické přímotopy.

Doprava, parkování: K chatě se dostanete pohodlně autem, kde je i možnost parkování.

Stravování: Ti, kteří na dovolené neradi vaří, se mohou stravovat v příjemné restauraci v obci Bítov (400m), kde je i možnost nákupu.

Vybavení chaty: Chata je rozdělena na dvě stejně zařízené části. Každá polovina má kuchyň, kde je sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, rychlovarná konvice a běžné kuchyňské nádobí. Dále dva pokoje s pěti lůžky, koupelna, WC, obývací pokoj s televizí, pohovkou a opticky rozdělená jídelna. U chaty jsou lodě, stolní tenis, gril a venkovní ohniště.

Výlety, atrakce, zábava: Nejbližší možnost koupání na Vranovské přehradě je 180 m od objektu (veškeré vodní sporty, koupání, rybaření, lodičky, šlapadla), vyhřívaný bazén v obci Bítov 500 m, kurty na volejbal a nohejbal 1,5 km. Okolí vhodné k rodinné rekreaci, koupání, odpočinku. Turistika, cykloturistika po dobře značených trasách Podyjí, houbaření v okolních lesích. Výlety do okolí: zámek Vranov nad Dyjí, zámek Jevišovice, hrad Bítov a Cornštejn, Mušovská, Jevišovická a Výrovická jezera. Národní park Podyjí, premonstrátský klášter v Louce, rotunda sv. Kateřiny, znojemský hrad, historické vinobraní, Lednicko - valtický areál (UNESCO), Pálava, Pavlovské vrchy, muzeum motocyklu Lesná, zámek Uherčice. Okolní města: Vranov nad Dyjí, Znojmo, Moravské Budějovice, Raabs a. d. Thaya. Celodenní výlety do Rakouska.

 

Zobrazit na mapě ( GPS: 48 56'2.155N, 15 43'57.416E )